2012-04-02

Zbiór prima aprilisowych żartów

Pierwszy kwiecień za pasem. Był to zaiste długi dzień, wiele osób postarało się o jak najlepsze urozmaicenie go. Jednym wyszło lepiej, innym gorzej, ale najważniejszym jest, iż każdy się starał! Poniżej przedstawiam szereg znalezionych żartów z okazji prima aprilis

Pozwolę sobie zacząć od własnego żartu, który Wam przyszykowałem. Nie był on może tak udany jak kilka poniższych, ale wiele osób pochwaliło mnie za pomysł. Ponadto, znalazły się też dwa przypadki, w których zostałem poproszony o zmianę jutrzejszej godziny z 13:00 na 18:00 uzasadniając się szkołą czy pracą. Starałem się zachować kamienną twarz, ale po prostu się nie dało i szybko wygadywałem się! 
No, teraz czas na coś ciekawszego. Wiecie, jak to jest, gdy firma bezczelnie zarabia na graczach? Oczywiście że nie, bo owszem, jest sporo firm które robią coś dla pieniędzy, ale z całą pewnością nie wygląda to w taki sposób, jak tu poniżej. 
UWAGA PROMOCJA!!! Rikimaru do kupienia na stałe już za jedyne 11.99$!


Kolejnym ciekawym i wartym uwagi wpisem jest changelog dla doty 6.75. zmian jest sporo, ale z tych ciekawszych przytoczę moje ulubione:
Clockwerk
- Changed Aghanim's Scepter Effect

On successful hookshot, both Clockwerk and the hooked target are dragged to a central point between the two heroes. 

Furion
- Added 20 seconds to Teleportation's cooldown at all levels.

Just kidding, that wouldn't be any fun!

Lone Druid
-Added Aghanim’s upgrade: Gives Lone Druid some of the passive effects of the Spirit Bear, including: Demolish, Entangle, and Spell Resistance. Works in ranged mode also, with Entangle chance reduced to 10%. 

Medusa
- Split Shot now shoots arrows at anything and everything in range because maybe it will matter then. 

Shadow Fiend
- Necromastery now give 0 soul for killing Windrunner (instead of 6)  

Sniper
- Headshot and Take Aim have been combined into one skill with three toggleable settings. Each toggle has a .1 second channel.
(...)
level 1c: 0% chance for 30 damage/.01 second stun & 65 bonus range

Techies
-Reworked Aghanim’s Scepter upgrade: Now renders all Remote Mines purely invisible, meaning they cannot be detected by Sentry Wards or Gem of True Sight.

Visage
- Made Familiars no longer a controlled unit. They now have their own AI because controlling other units is too hard.
 

Plotki głoszą, iż w ikonach umiejętności G-Mana (które widać na poniższym screenie) kryje się ukryta data wyjścia wyczekiwanego przez wszystkich epizodu 3.
 A czy Tobie udało się ów sekret wydobyć? =)

Cybermatt z kolei opublikował na swoich dwóch blogach ciekawe rzeczy. Jednym z nich jest nowy wygląd kuriera. Dotychczas nie wiadomo, czy będzie on posiadał latającą wersję, oraz jak będzie wyglądał w grze. Tu mamy koncepcję:

Reddit z kolei został przedstawiony w nowych barwach. Dota2 stała się na przykłąd LoLem 2
Inną ciekawostką którą możemy znaleźć również na reddicie jest linia czasu. Poniżej przedstawiam przepis na uśmiech przedstawiony na stronie facebooka encyklopedii Borealis, czyli największej fanowskiej strony w Polsce dotyczącej gier wydanych przez Valve
  1. Otwórz stronę http://www.reddit.com/
  2. Po prawej odszukaj linię czasu i zjedź na jej dół
  3. Kliknij na "The end of time"
  4. Patrz na pierwszy link po lewej na górze
  5. ...?
Rezultat pozwolę Wam samym odkryć, co by nie psuć niespodzianki :)

Sobek the Black Caiman to kolejna koncepcja bohatera. Przyznacie, iż wygląda on całkiem realnie, prawda?
Oprócz filmiku dorobił się także newsa na blogu cybermatta (a właściwie - to od niego się rozpoczął) oraz własnej strony na oficjalnym wiki. Ktoś chciałby zagrać takim cackiem? Bo kto wie, może kiedyś (za jakiś rok, czyli pod koniec marca/początek kwietnia się pojawi jakaś wzmianka o nim...)

Kolejnym i ostatnim bohaterem jest mini wersja Roshana.
joinDota w ramach prezentacji, idąc za śladem dotacinema, postanowiło przygotować prezentację Rocheforta. Trzeba przyznać, że nieźle wywija :)

To wszystko co miałem dla Was na dzisiaj. Mam nadzieję, że dzień minął Wam jak najlepiej oraz, że każdy żart wzięliście z humorem.

Źródła:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz