2012-04-01

Zamknięcie serwerów

Firma Valve robi kawał dobrej roboty jeśli chodzi o gry komputerowe, ale potrafi też zdrowo zdenerwować ludzi w przypadku spraw pobieżnych, bowiem na stronie Dota2.com przez 5 minut od godziny 8:00 widniał news o tym, że dzisiejszego dnia w godzinach 17:17-22:22 zostanie przeprowadzona konserwacja serwerów.
Na oficjalnym blogu gry Dota2.com pojawił się wpis blog.dota2.com/2012/04/a-maintenance-we-apologize-you/ dotyczący konserwacji serwerów. Link jest niestety jedyną rzeczą którą posiadam, bowiem nie sądziłem, iż zostanie on usunięty tak szybko, jak się pojawił i teraz mi głupio, że nie posiadam zrzutu ekrany ów newsa. Z radosnych nowin będzie jednak to, że w przyszłym patchu (czyli tym za dwa tygodnie) zostanie dodanych trzech bohaterów. Ciekawostką jest to, iż jeden z dodanych bohaterów nie ma swojego odpowiednika w jedynce -> Co podobno ma zostać zmienione w najbliższych dniach.

Jeszcze sprawa turnieju. Turniej rozpoczynamy normalnie (16:00) i gramy tyle, ile zdążymy zagrać. Jeśli wywali grę, to drużyna która posiada największą ilość punktów w momencie wyrzucenia,  przechodzi do następnego etapu, a sam turniej dokończymy jutrzejszego popołudnia, począwszy od godziny 13:00. 

Punkty będą liczone w następujący sposób:

1 zabójstwo: 1 punkt
1 asysta: 0,5 punkta
1 creep: 0,2 punkta. 
1 wieża: 5 punktów
1 barak: 12 punktów. 

Mam nadzieję, że nie będzie zbyt wielkich oburzeń w związku z powyższym, ale to jedyny rozsądny pomysł, którzy przyszedł mi na myśl.

5 komentarzy:

 1. Jeśli wywali grę, to drużyna która posiada największą ilość punktów w momencie wyrzucenia, przechodzi do następnego etapu, a sam turniej dokończymy jutrzejszego popołudnia, począwszy od godziny 13:00.

  kwiecień 01, 2012

  nice dżołk

  OdpowiedzUsuń
 2. nawet nawet szwed :D

  OdpowiedzUsuń
 3. według mnie jest to nieuczciwe... jak może zaważyć nad wygrana ilość killi/zabójstw/creepów itp??
  Przecież w tej grze chodzi o rozwalenie bazy.
  Nie lepiej przełożyć termin na następny weekend ? ludzie pracują czy też uczą się i bardzo możliwe że ludzi nie będzie.
  Jeżeli tak ma wyglądać pierwszy turniej w dote 2 to szczerze powiem.. dziękuje za taką organizacje;/

  OdpowiedzUsuń
 4. Prawie uwierzyłem w tych hero ^^ Prima Aprilis, łaaaaaa

  OdpowiedzUsuń
 5. bez spiny nie bedzie dziś żadnych problemów :D

  OdpowiedzUsuń