2012-03-20

Dota2 będzie F2P - to już raczej pewne

leak skina Tidehuntera
Wraz z upływającym czasem do Doty 2 dochodzi coraz więcej zmian, a co za tym idzie przybliża ją ku końcowi stadium bety. Valve co prawda nigdy nie poinformowało nas oficjalnie o tym, czy Dota będzie darmowa z dodatkami za pieniądze (F2P) czy też będzie sprzedawana w wersji pudełkowej (B2P), ale ze względu na coraz większą ilość wycieków, możemy powoli dojść do wniosku, iż otrzymamy pierwszą wspomnianą opcję [...]


Czego możemy tak naprawdę się spodziewać jeśli chodzi o Dota 2 i Valve? Wiemy, że Team Fortress 2 oferuje ogromne możliwości pod względem wyglądu bohaterów, w szczególności główne powody żartów internautów, czyli nakrycia głowy. W sequelu sprawa ma się trochę inaczej, bo wyobraźcie sobie przykładowo Vipera w hełmie płetwonurka, wyglądałby, po mojemu, wysoce nieklimatycznie (chociaż, jakby się głęboko zastanowić, to chętnie bym w takim polatał!) Niemniej, jest wiele innych rzeczy, które moglibyśmy zmienić w Docie, urozmaicając rozgrywkę, przy czym zachowując klasę, a jednocześnie pozbawiając szarość każdego pojedynku, oczywiście bez ingerencji w samą rozgrywkę. Czyli, generalnie rzecz biorąc, będziemy mieli możliwość zmiany takich aspektów jak wygląd postaci, przedmiotów (miecze/garderoba) czy nawet wygląd umiejętności. Jedynym czynnikiem jest tutaj tak na prawdę wyobraźnia twórców. Dotychczas wiemy, że:
  • Będzie dodanych wiele różnych skinów do kurierów - Link do youtube'a
  • Skiny postaci (przykładem jest powyższy Tidehunter o wyglądzie orki)
  • Wiele rodzajów garderoby, takich jak miecze, tuniki, poroża, czy nawet broda
  • Nowy, unikalny wygląd przedmiotów, przykładem jest Healing Ward Juggernauta
  • Unikalne Taunty dla każdej postaci - Yurnero wykonujący "front kick"
  • Nowe Announcery - zmiana spikera dla oficjalnych powiadomień.
  • Zmieniony wygląd animacji przedmiotów - dla przykładu, hex będzie zamieniał przeciwnika w  żabę, zamiast jak dotychczas w owcę.
  • Skrzynki, które po otwarciu będą zawierały różnego rodzaju atrakcje, tymczasowo nie wiadomo, jak to dokładnie będzie się odbywać.
  • Souls (dusze?) dodające kilka możliwości. Dla przykładu może to być zwiększony drop rate (czyżby coś do skrzynek? Wiemy, że żeby je otworzyć potrzeba mieć dane klucze), albo wykupienie się z Low Priorit.
Oprócz powyższych mamy też zestawy, prezenty, oraz konta premium, jednak obecnie nie wiadomo, na jakiej zasadzie będą one działać. Na koniec wygląd sklepu w którym wybieramy postacie. Wydaje się on być już skończony.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz