2012-04-06

Te kilka ostatnich dni...

Jak zapewne zobaczyliście, przez ostatni czas nie dodawałem absolutnie nic. Nie nazwę tego nawet lenistwem, co po prostu nagłym brakiem zainteresowania pisaniem na najbliższy czas. Mówiąc "najbliższy" mam oczywiście na myśli czas przeszły, bowiem wraz z dniem dzisiejszym wracam do pracy jeśli chodzi o pisanie...

Powodem mojej nagłej niechęci do zajmowania się blogiem była blokada mojego konta bez powodu. Oczywiście nie ma sensu rozwodzić się nad przeszłością i trzeba śmigać dalej, ale niesmak pozostaje. Nawet nie ze względu na pieniądze z reklam, bo mamona byłyby jedynie dopełnieniem tego co tworzę, ale raczej o fakt zamknięcia mojego konta bez podania przyczyny, co teoretycznie zostało zawarte w regulaminie. Niemniej, nie czas i miejsce na tego typu bzdury. Zachwiałem się, upadłem, ale podniosłem się i będę kontynuować wędrówkę. Mam nadzieję, że nie macie mi za złe, oraz, że zostaniemy razem na dłużej.

3 komentarze:

  1. Kiedy można spodziewać się 2 edycji Polish Cupa ?

    OdpowiedzUsuń
  2. Rozleniwiłem się bardziej niż przypuszczałem, a to nie dobrze. No ale tak, turniej. Jeśli chodzi o drugą edycję, to myślałem o weekendzie 27-29 kwiecień. Do tego czasu wszystkie Polskie drużyny usłyszą o turnieju, a ja będę miał czas na załatwienie kilku spraw. Niedługo przełamie się, by na nowo zacząć pisać, a wtedy będą na bieżąco informował o tego typu sprawach.

    OdpowiedzUsuń
  3. Akurat mnie nie ma wtedy :/ (anonimowy z 1st posta)

    OdpowiedzUsuń