2013-04-05

Zbiór pierwszokwietniowych żartów na rok 2013

Witajcie. Blog był nieaktywny przez spory okres, jednak wróciłem w (prawie) idealnym momencie, by zrobić listę tegorocznych żartów związanych z Dota 2 z okazji pierwszego kwietnia. Wszystkim zainteresowanym przedstawiam listę żartów z ubiegłego roku, a także mój własny, prywatny dżołk, a całą resztę zapraszam do dalszej części wpisu.

Przede wszystkim chciałbym zaprezentować swój własny artykuł, który opublikowałem na łamach portalu Dota2.pl, a mianowicie zapowiedź turnieju The International 2013 (który to z kolei pożyczyłem od wykrhm'a)

Pierwsze news przedstawia smutną historię Tobi'ego, albowiem nie będzie już castował meczy na najwyższym poziomie. Jego wspaniały głos został zauważony przez ludzi z Sydney'owskiej opery i właśnie tam podejmie swoją nową pracę.
http://www.joindota.com/en/news/8127-april-fools-tobiwan-joins-sydney-opera-company

Jednak nie ma co się smucić, bo reszta wiadomości (no, może oprócz wojny wywołanej przez demokratyczną republikę ludową Teemo  przeciwko Cesarstwu królewskiemu /r/Dota2) jest dużo weselsza. Na przykład to, że Odbędzie się The International 2013!
Lub, jeśli to nadal za mało, to co powiecie na wywiad z największą zagadką XXI wieku, czyli IceFrogiem we własnej osobie? Z kolei inna ciekawa wiadomość, która prawdopodobnie spodoba się fanom Ligi Legend to to, że DotaCinema, słynąca z Top 10 weekly, czy Fails of the week (a także prezentacji bohaterów i wiele, wiele więcej) ogłosiła otwarcie nowego kanału na youtube.

Ostatecznie Tsunami, który dostarcza porady i kontry dotyczące danego bohatera opublikował kolejną część swojej serii!
http://www.reddit.com/r/DotA2/comments/1bghv6/tsunamis_hero_tips_and_counters_vol_f_astral/

Z żartów niezwiązanych z Dota 2 mogliśmy przeczytać między innymi o nowym pracowniku Riot: http://www.leagueoflegends.pl/news/457/1-kwietnia-mateusz-quotkittzquot-tomczak-pracownikiem-riot-games
Lub o nowej kampanii reklamowej Nesquiq w wersji Minecraft'owej: http://mycraft.pl/platki-nesquik-limitowana-edycja-minecraft/

A Wy, co ciekawego zdołaliście przeczytać (i może się nabrać?) pierwszego kwietnia? ;]
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz