2012-03-18

Turnieje na tydzień 11

Pomyślałem, że taka "mini seria" opisująca najbliższe turnieje w otwartymi zapisami może być przydatna wszystkim tym, którzy chcą, za pomocą jednej strony, dowiedzieć się o przyszłych planowanych eventach. Nowe wpisy będą oczywiście wychodziły w zależności od intensywności nowych przedsięwzięć, ale myślę że nie będzie ich więcej niż raz na tydzień. Za główny cel postawię sobie śledzenie Polskich drużyn w rozgrywkach i przedstawianie rezultatów tutaj. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą wyjdzie to całkiem zgranie. W sumie tyle tematem wstępu, a więc zaczynajmy.
Na pierwszy ostrzał leci "JeeDota2 5v5 Cup", który jest jednodniową serią turniejów organizowaną przez JeeSports. Za każdą wygraną, otrzymujemy daną ilość punktów. Wraz z zakończeniem zmagań liczba punktów zostanie zsumowana, a 16 najlepszych zespołów, które przez okres 8 tygodni zebrały ich najwięcej dostąpią zaszczytu walki o nagrodę pieniężną równą 400 Euro. W serii bierze udział kilka znanych zespołów, takich jak "Western Wolves" "paiNGaming", "Mousesports" czy "NEXTkz", a więc samo rozegranie meczu przeciwko którejś z powyższych formacji (nawet w przypadku przegranej) uważam za pewnego rodzaju zwycięstwo, choć te są oczywiście jak najmilej widziane.  Wszystkie mecze są rozgrywane do jednej wygranej, jedynie Wielki Finał do trzech. Jest to jedna z pierwszych serii tego typu w świecie Dota2 i uważam, iż przyjęła się całkiem ciepło. Bez dłuższego obijania w bawełnę, poniżej znajdziecie ważne linki. 

Turniej jest dla wszystkich a więc zainteresowanych upominam o pośpiech, gdyż rejestracja drużyny trwa do godziny 13:00 dnia dzisiejszego.


Jest to jedyny event zapowiedziany na ten weekend. Będzie ich kilka w przyszłym tygodniu, ale o tym dopiero w najbliższy poniedziałek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz