2012-03-29

PDC we współpracy z Dota2-community


Cześć! Przynoszę bardzo dobre wieści, bowiem zawarłem kilka ciekawych porozumień z administracją portalu dota2-community.pl! Jedną z nich jest pomoc w przeprowadzeniu relacji z turnieju, a drugą (prawdopodobnie najważniejszą!) są nagrody, sponsorowane przez ów portal!

Zanim przejdę do tego, co chcielibyście przeczytać, przedstawię Wam, czym jest Dota2-community.pl... Wróć! Zrobi to administracja tegoż portalu. Od siebie dodam, że znajdziecie w tamtejszej bazie danych całą wiedzę dotyczącą bohaterów, oraz przedmiotów.

Dota2 Community Poland (Dota2-community.pl) to strona, której główną tematyką jest wydana przez VALVE gra Defence of the Ancients 2. Tworzymy głównie buildy Dota 2, opisujemy bohaterów (tłumaczymy na język polski), tworzymy bazę przedmiotów. Posiadamy również wspaniałe, pięknie wyglądające forum Dota 2. Nierzadko zdarza nam się organizować konkursy dotyczące gry Dota 2, bohaterów, przedmiotów czy buildów. Ładną szatę graficzną łączymy z interesującą i przemyślaną treścią, moderowaną przez kilka osób. Na bieżąco staramy się naprawiać wszystkie usterki w naszej stronie o Dota 2. Codziennie znajdziesz tutaj świeże informacje o Dota 2 przetłumaczone prosto z oficjalnych blogów. Śledzimy też na bieżąco wszystko co dotyczy gry Dota 2.
W takie słowa została ubrana Strona przez administrację która... No i tutaj przechodzimy do prawdopodobnie najlepszego momentu, bowiem dota2-community.pl sponsoruje podkładki dla zwycięskiej drużyny! Czy teraz Was zaciekawiliśmy? Oczywiście że tak!
Jeszcze raz zapraszam do zapisów do turnieju. Dla przypomnienia, zapisy kończą się 31 marca o godzinie 22:00, a więc nie zwlekaj!

- Regulamin
- Zapisy
- Drabinka

http://dota2-community.pl/
http://dota2-community.pl/1029 - zapowiedź turnieju

2 komentarze: