2012-03-27

Turnieje na tydzień 13

Wraz z kolejnym tygodniem przedstawiamy turnieje planowane na ten właśnie okres. A kilka się ich znajdzie :)

W dzisiejszym wydaniu znajdą się aż cztery turnieje rozgrywany w tygodniu 13! Przejdźmy do nich szybciutko.

Wtorek


EvoSport ProLeague kicks off jest właściwie jedynym prestiżowym turniejem, który rozpoczyna się w tym tygodniu. Event został podzielony na cztery grupy, po pięć drużyn w każdej. Zespoły będą grać między sobą dwie gry, a wraz z każdą wygraną otrzymają jeden punkt, łącznie 32 gry, a kilka z nich będzie streamowanych za pośrednictwem joinDota.com. Niestety nie zobaczymy kilku ciekawych drużyn, takich jak CLG mTw czy Na'Vi, ale to jeszcze nie koniec świata, prawda? :)
aL oraz Pro123 będą otwierać turniej meczem, który rozpocznie się już dzisiaj o godzinie 17:00

Nagrody
1 miejsce: ~1000 euro
2 miejsce: ~500 euro
3 miejsce: ~250 euro


Piątek

ZOWIE DotA2 Challenge, czyli kontynuacja serii jednodniowych turniejów organizowanych przez protal excello.net. W turnieju mogą wziąć udział maksymalnie 32 drużyny, a zwycięzca otrzymuje pięć podkładek sponsorowanych przez ZOWIE Gear.

SobotaGosuLeague Preliminaries jest pierwszym turniejem Dota2 (a może i nie?) organizowanym przez portal GosuGamers.net. Turniej GosuLeague, a właściwie to liga, składa się z ośmiu kwalifikacji, a zwycięzca każdej z nich przechodzi do finałowej drabinki. Całość będzie streamowana za pośrednictwem Twitch.tv przez komentatorów Purge oraz GoDz. Nagrody są całkiem ciekawe, a wyglądają następująco:

1 miejsce: 750 euro
2 miejsce: 500 euro
3 miejsce: 250 euro

Niedziela

Polish Dota Cup czyli turniej, który bije na głowę wszystkie inne. No, może  nie jest to do końca prawda, niemniej nie umniejsza to racji, iż czytając ten wpis i posiadając drużynę musisz tu być, gdyż jest pierwszy turniej Dota2 w Polsce!  Nagród na chwilę obecną niestety nie przewidujemy, ale oprócz nich liczy się także dobra zabawa, prawda? Ponadto, udział w tym turnieju może mieć odbicie na przyszłe turnieje organizowane w Polsce, a więc nie trać okazji! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz